تاکید مدیر حوزه مدیرعامل ایران خودرو بر کیفیت محصولات
کد خبر: ۵۵۴۸ | تاریخ انتشار : ۲۷-۰۲-۱۴۰۱ - ۲۱:۲۵ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیر حوزه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در بازدید از ایران خودرو خراسان و تعدادی از شرکت‌های زیرمجموعه در استان خراسان رضوی، از نزدیک در جریان روند تامین و تولید و وضعیت منابع انسانی این شرکت‌ها قرار گرفت.

به گزارش ماشین نیوز ،امیرهوشنگ روشن آزاده، در جلساتی صمیمی با کارگران خطوط تولید این شرکت‌ها، ضمن گفت و گو با آنان، بر اجرای برنامه‌های تولید طبق سیاست‌های کلان گروه صنعتی ایران خودرو و توجه ویژه به کیفیت محصولات تاکید کرد.
وی با بیان این که منابع انسانی، ارزشمندترین سرمایه ایران خودرو است، گفت: تخصص و دانش کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو، مزیت رقابتی برای این مجموعه محسوب می شود که نگه‌داری آنان از وظایف اصلی مدیران صنعتی است.
روشن آزاده افزود: رضایت کارکنان منجربه رضایت مشتریان نیز خواهد شد و هر قدر که مشکلات و مسایل کاری کم‌تر باشد، کارگران با تمرکز و دقت بیش‌تری به تولید ادامه خواهند داد که در کیفیت محصول نهایی اثرگذار خواهد بود.
وی ضمن قدردانی از کارگران، تصریح کرد: در ماه‌های اخیر رکوردهای متعددی در تولید خودروی کامل و بدون کسری و عرضه به بازار رقم خورده است که تمامی آن با تلاش شبانه‌روزی کارکنان مجموعه صورت گرفته است.
مدیر حوزه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و هیات همراه، علاوه بر ایران خودرو خراسان از خطوط تولید قطعه سازان استان شامل الکتریک خودرو شرق، قطعات خاور خراسان و قطعات محوری خراسان نیز بازدید کردند.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=5548

دیدگاه شما

آخرین اخبار