اتحاد ایران خودرو و سایپا رویکرد هوشمندانه است
کد خبر: ۵۶۰۳ | تاریخ انتشار : ۲۸-۰۲-۱۴۰۱ - ۱۳:۴۶ | نسخه چاپی نسخه چاپی

­دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت: همکاری مشترک ایران خودرو و سایپا در حوزه قوای محرکه، سرآغازی برای تولید محصول مشترک است و اثرات مطلوبی به دنبال خواهد داشت.

به گزارش ماشین نیوز ؛احمد نعمت بخش در بازدید از غرفه گروه صنعتی ایران خودرو در چهارمین نمایشگاه خودروی تهران، افزود: اقدامات گروه صنعتی ایران خودرو برای تکمیل سبد محصولات جهت پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان، ارزشمند است.

وی با بیان این‌که آغاز همکاری دو خودروساز بزرگ، رویکرد هوشمندانه و تاریخی در صنعت خودرو خواهد بود، خاطرنشان کرد: امروزه در بسیاری از کشور‌های پیشرفته صنعتی اتحاد استراتژیک به عنوان تنها راه بقا، توسعه بازار و تنوع محصول در صنعت خودرو قلمداد می‌شود و آغاز این حرکت در صنعت خودروی ایران، نویدبخش دستاورد‌های ارزشمند خواهد بود.

وی افزود: خودرو‌های عرضه شده در نمایشگاه از منظر کیفیت و زیبایی قابل رقابت با همتایان خارجی است.

دبیر انجمن خودروسازان ایران، با اشاره به این که خودروسازان در شرایط سخت تحریمی و هجمه‌ها توجه ویژه‌ای به تولید خودرو با نشان ایرانی داشته‌اند، خاطرنشان کرد: طراحی و تولید تارا حاصل این تفکر است که باید زمینه ورود آن به بازار‌های خارجی فراهم شود.

نعمت بخش خاطر نشان کرد: مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو تلاش‌های خوبی در جهت کاهش چشم‌گیر خودرو‌های کسری دار، ارتقای کیفی محصولات و توسعه محصولات جدید انجام داده است.

برچسب ها:, , , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=5603

دیدگاه شما

آخرین اخبار