پایان هفته‌ای دیگر با محدودیت های ترافیکی
کد خبر: ۱۰۹۶۶ | تاریخ انتشار : ۰۲-۰۶-۱۴۰۱ - ۷:۳۵ | نسخه چاپی نسخه چاپی

محدودیت‌های ترافیکی از امروز تا روز شنبه ۵ شهریور در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

به گزارش ماشین نیوز ؛مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد:محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۲ شهریور تا روز شنبه ۵ شهریور ماه در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود که بر اساس آن تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۶ روز شنبه ۵ شهریور از محور‌های کرج – چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع می‌باشد.

تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۴ شهریور از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی) از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر‌ها کماکان از محور هراز ممنوع می‌باشد.

تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲ شهریور و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه، مورخ‌های از محور هراز ممنوع می‌باشد.

اجرای این محدودیت‌ها بستگی به افزایش حجم تردد در جاده‌ها داشته و در صورتِ وضعیت ترافیک عادی، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها انجام نخواهد شد.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=10966

دیدگاه شما

آخرین اخبار