پیش‌بینی افزایش ۲۲ درصدی تعداد خودروها در مهر
کد خبر: ۱۱۴۳۳ | تاریخ انتشار : ۰۸-۰۶-۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱ | نسخه چاپی نسخه چاپی

سردار حمیدی گفت: قصد داریم در مهر ساعت عملیات‌های عمرانی را کاهش دهیم تا مشکلات به حداقل برسد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سردار حمیدی، رئیس پلیس راهور تهران در نشست خبرى اظهار کرد: شرایط ترافیکی ما کاملا مشخص است. ترافیک تهران رو به افزایش است و برای مهر افزایش ۳۰ درصدی را پیش بینی می‌کنیم.

وی ادامه داد: برای اینکه بتوانیم ترافیک را مدیریت کنیم، جلسات متعددی برگزار کردیم البته به صورت کامل ترافیک برطرف نمیشود زیرا در ماه مهر تعداد خودرو‌ها بین ۱۸ الی ۲۲ درصد افزایش می‌یابد.

سردار حمیدی بیان کرد: آلودگی هوا هم قطعا با این ترافیک تاثیرگذار خواهد بود، همزمان پیگیر هستیم که ساعت کاری ادارات را به صورت شناور داشته باشیم، تردد کامیونت‌ها در هنگام صبح را محدود کردیم و ساعت کاری آن‌ها را از ۹ به بعد خواهیم داشت.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: قصد داریم ساعت عملیات‌های عمرانی را کاهش دهیم تا مشکلات به حداقل برسد. طرح جناغی کماکان در حال اجراست و خطوط اضطرار هم همیشه مورد کنترل همکاران ما بوده است.

وی تاکید کرد: توقیفات ساعتی برای تخلفات حادثه ساز در حال اجراست و متوقف نمی‌شود. طرح برخورد با موتورسیکلت سواران سنگین به صورت جدی در دستور کار است . روزانه حدود ۲۴۰ خودرو که متعلق به رانندگان پرخطر است، توقیف می‌شوند.

رئیس پلیس راهور تهران افزود: طرح ساماندهی جرثقیل‌های امداد خودرو انجام می‌شود. متاسفانه در دولت قبلی وزارت کشور به صورت کاملا غیرقانونی این تکلیف را از دوش شهرداری‌ها برداشته است و از سال ۹۵ تا به امروز بر دوش اصناف گذاشسته شده که این روند وضع را بدتر کرده است.

برچسب ها:, , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=11433

دیدگاه شما

آخرین اخبار