پذیرش اینترنتی ۲ مرکز پرازدحام معاینه فنی تهران
کد خبر: ۲۱۵۳۳ | تاریخ انتشار : ۲۶-۱۱-۱۴۰۱ - ۹:۱۴ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از پذیرش صرفا اینترنتی ۲ مرکز پر ازدحام معاینه فنی شهر تهران خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛شادی مالکی مدیر عامل ستاد معاینه فنی در توضیح این خبر گفت: از روز دوشنبه یکم اسفند ماه پذیرش خودروها در ۲ مرکز معاینه فنی بیهقی و شهید آبشناسان تنها با تعیین وقت قبلی از طریق نوبت گیری اینترنتی انجام می شود و این تصمیم در راستای اجابت درخواست شهروندان انجام شده است. براساس نظرسنجی که در ماه های گذشته از حدود ۷۰۰۰ نفر از مراجعه کنندگان به مراکز معاینه فنی شهر تهران صورت پذیرفته نزدیک به ۸۰ درصد از این جامعه هدف تمایل و رضایت به مراجعه از طریق نوبت دهی داشته اند. در همین راستا به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات، مدیریت صف و توزیع مراجعات در مراکز، به حداقل رساندن زمان معطلی شهروندان در صف انتظار و در نهایت ارائه خدمات شایسته و در شأن همشهریان تهرانی این ستاد نسبت به تغییر شیوه پذیرش و انجام این رویکرد نوین در صنعت معاینه فنی کشور اقدام کرده است.

به گفته وی، بجز ۲ مرکز اشاره شده که از مراکز پر ازدحام به ویژه در ماه های پایانی سال هستند در بقیه مراکز معاینه فنی مراجعه بصورت حضوری و یا نوبت گیری اینترنتی امکان پذیر است. البته تاکید می گردد بزودی پذیرش در کلیه مراکز معاینه فنی شهر تهران صرفا با تعیین وقت قبلی انجام خواهد شد و ما بدون تردید دیگر شاهد هیچگونه صف انتظاری برای دریافت معاینه فنی در مراکز شهر تهران نخواهیم بود.

مالکی در ادامه با اشاره به نقش مشارکت شهروندان در اجرای این طرح افزود: اجرای موفق هر طرح نیازمند همکاری شهروندان است.مراجعه به هنگام و در وقت تعیین شده به این ۲ مرکز می تواند از انباشت خودرو و ایجاد صف جلوگیری و مراجعین به آسودگی از خدمات این مراکز بهره مند شوند.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در توضیح نحوه دریافت نوبت اینترنتی گفت: شهروندان می توانند از طریق سامانه تهران من و یا سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران جهت گرفتن نوبت اینترنتی اقدام نمایند. ضمنا کارشناسان سامانه با شماره تماس ۹۶۰۰۶۰۰۰ آماده پاسخ به هرگونه سئوال و یا ابهام در این خصوص هستند.

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=21533

دیدگاه شما

آخرین اخبار