آماده‌باش ترافیکی پلیس برای کنکور
کد خبر: ۷۸۵۵ | تاریخ انتشار : ۰۸-۰۴-۱۴۰۱ - ۷:۵۵ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آماده‌باش ترافیکی پلیس در اطراف محل‌های برگزاری کنکور سراسری خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سردار محمدحسین حمیدی  با اشاره به برگزاری کنکور سراسری اظهارکرد: از امروز کنکور سراسری در ۱۹۰ نقطه از شهر تهران برگزار خواهد شد و در همین راستا نیز پلیس راهور در کنار تمهیداتی همیشگی که برای مدیریت ترافیک صبح‌گاهی معابر پایتخت اتخاذ کرده، تمهیداتی را نیز در اطراف محل‌های برگزاری کنکور سراسر اتخاذ کرده است و ماموران این پلیس در آماده باش قرار دارند.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به جزئیات این تمهیدات گفت: پیش‌بینی ما این است که در اطراف محل‌های برگزاری کنکور سراسری شاهد افزایش حجم ترافیک باشیم و به همین دلیل نیز ماموران پلیس راهور در اطراف این مراکز مستقر شده‌اند و استقرار آنان تا پایان زمان برگزاری کنکورسراسری و خروج کامل متقاضیان از محل‌های اخذ آزمون ادامه خواهد داشت.

حمیدی با بیان اینکه از امروز به مدت چهار روز و به به دلیل برگزاری کنکور سراسری در ۱۹۰ نقطه از شهر تهران، ترافیک خاصی را تجربه خواهیم کرد، گفت: همانطور که گفتم ماموران پلیس راهور از ساعت ها قبل در این محدوده‌ها حضور دارند تا بتوانند انضباط  و ایمنی  ترافیکی را در آنجا حاکم کنند، اما لازم است خانواده‌ها نیز همکاری لازم را با پلیس داشته باشند و در همین راستا توصیه می‌کنم که تا حد امکان از ناوگان حمل و نقل عمومی برای حضور در محل‌های آزمون استفاده کنند. همچنین اگر از خودروی سواری استفاده کرده‌اند از پارک دوبل و متوقف کردن آن در محل‌های ممنوعه پرهیز کنند و خودروی خود را در محلی مناسب پارک کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: توصیه دیگر ما این است که حتما در زمانی مناسب نسبت به ترک منزل اقدام کنند تا خدای نکرده برای جبران تاخیر با سرعت غیرمجاز رانندگی نکنند.

 

منبع: ایسنا

برچسب ها:, , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=7855

دیدگاه شما

آخرین اخبار