ماشین نیوز

کد خبر: ۷۹۳۹ | تاریخ انتشار : ۱۰-۰۴-۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان از برخورد دو دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با یکدیگر در محور «نیکشهر به چابهار» با ۱۴ کشته خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛مصطفی کول زاده در تشریح جزئیات این حادثه دلخراش اظهار داشت: شب گذشته حوالی ساعت ۲۳:۲۰ در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد شدید ۲ دستگاه خودرو سواری پژو در کیلومتر ۴۵ محور “نیکشهر به چابهار “بلافاصله گشت تصادفات پلیس راه جنوب به همراه نیروهای امدادی در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در صحنه مشخص شد، دو دستگاه سواری پژو ۴۰۵ به صورت رخ به رخ با یکدیگر برخورد کرده و یکی از دوخودرو براثر شدت تصادف دچار حریق شده است.

رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متاسفانه در این حادثه دلخراش ۱۱ نفر از سرنشینان دو خودرو در دم فوت و ۳ نفر دیگر از سرنشینان مصدوم که توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل و براثر شدت جراحات وارده در مرکز درمانی فوت می‌کنند.

کول زاده ضمن اظهار تاسف از این حادثه دلخراش خاطر نشان کرد: بنابر اعلام نظر کارشناسان تصادفات پلیس راه، علت تامه این حادثه دلخراش تجاوز به چپ یکی از دوخودروی ۴۰۵ اعلام شده است .

وی در پایان با اشاره به دو طرفه بودن اکثر محورهای مواصلاتی استان از شهروندان خواست: در هنگام تردد در این محورها ضمن احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی خصوصا شب ها با سرعت مطمئنه رانندگی کنند تا شاهد اینگونه حوادث تاسف بار و دلخراش نباشیم.

منبع: فارس

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=7939

دیدگاه شما

( الزامی )

(الزامی)

آخرین اخبار