اختلال در روبوتاکسی‌های کروز باعث ایجاد ترافیک شد
کد خبر: ۷۹۹۰ | تاریخ انتشار : ۱۱-۰۴-۱۴۰۱ - ۹:۱۱ | نسخه چاپی نسخه چاپی

گروهی از روبوتاکسی‌های کروز برای ساعت‌ها در سانفرانسیسکو ترافیک ایجاد کردند.

به گزارش ماشین نیوز ؛ناوگان کوچکی از روبوتاکسی‌های کروز به‌طور ناگهانی سه‌شنبه شب فعالیت خود را متوقف کردند و عملاً باعث ایجاد ترافیک در خیابانی در منطقه فیلمور سانفرانسیسکو شدند.

شرکت کروز (که زیرمجموعه جنرال موتور AV است) همین هفته گذشته بود که سرویس روبوتاکسی تجاری خود را در این شهر راه اندازی کرده بود. خودرو‌های مذکور فاقد راننده ایمنی هستند، محدود به خیابان‌های خاص بوده و فقط می‌توانند در ساعات پایانی عصر کار کنند.

کروز در بیانیه‌ای بابت این حادثه عذرخواهی کرد، اما توضیح چندانی در مورد علت این حادثه نداد. سخنگوی کروز در بیانیه‌ای به TechCrunch گفت: ما اوایل این هفته مشکلی داشتیم که باعث شد برخی از وسایل نقلیه ما در کنار هم قرار بگیرند. در حالی که مشکل حل شد و هیچ مسافری تحت تاثیر قرار نگرفت، به خاطر این اقدام ناراحت کننده عذرخواهی می‌کنیم. “

روبوتاکسی کروز

به نظر می‌رسد ترافیک این هفته اولین مانع بزرگ کروز، برای گسترش خدمات تجاری آن باشد. همچنین در ماه آوریل، پلیس یک خودروی کروز را به دلیل روشن نبودن چراغ جلو متوقف کرد. جالب اینجا است که افسران پس از اینکه متوجه شدند هیچ انسانی پشت فرمان نیست، مطمئن نبودند که چگونه باید کار خود را ادامه دهند.

در مجموع ۱۸ گزارش حادثه مربوط به خودرو‌های کروز در سال جاری ثبت شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

برچسب ها:, , , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=7990

دیدگاه شما

آخرین اخبار