جشنواره فروش سایپا به مناسبت عید غدیر
کد خبر: ۸۶۹۱ | تاریخ انتشار : ۲۴-۰۴-۱۴۰۱ - ۱۲:۵۲ | نسخه چاپی نسخه چاپی

جشنواره فروش محصولات سایپا در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ویژه متقاضیان عادی و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ازشنبه ۲۵ تیرماه جاری آغاز می شود.

به گزارش ماشین نیوز ؛متقاضیان خریدمحصولات گروه خودروسازی سایپا می توانند از تاریخ مذکور به سایت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس https://sale.iranecar.com مراجعه و نسبت به ثبت نام خودرو درخواستی اقدام کنند.

بر اساس این گزارش ساعت شروع ثبت نام در روز شنبه در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اطلاع رسانی خواهد شد.

شرایط فروش به شرح جداول زیر می باشد:

جشنواره فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به مناسبت عید سعید غدیر خم (+جداول فروش)

جشنواره فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به مناسبت عید سعید غدیر خم (+جداول فروش)

جشنواره فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به مناسبت عید سعید غدیر خم (+جداول فروش)

نکات مهم در خصوص طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت:

۱- در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه مجلس شورای اسلامی به تاریخ ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۰ ثبت نام یک دستگاه از محصولات این بخشنامه برای مادرانی که فرزند دوم و ما بعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده اند نیز فراهم گردیده است. لازم به ذکراست هر کد ملی تنها مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو در یکی از شرکت های خودروسازدر این طرح می باشد.
۲- اطلاعات منتخبین طرح ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به سازمان ثبت احوال ارسال می گردد تا پس از شناسایی مادران حایز شرایط امکان ثبت نام نهایی برای ایشان فراهم گردد.

شرایط بخشنامه:
۱- هرگونه محدودیت لازم در فرایند ثبت نام تا تحویل خودرو لحاظ می گردد.
۲- چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام تا تحویل خودرو، مشخص گردد اطلاعات متقاضی ناصحیح بوده و یا ناقض شرایط بخشنامه می باشد، ثبت نام متقاضی کان لم یکن خواهد گردید.
۳- در صورتیکه پس از امضای قرارداد فی مابین مشتری بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری و محیط زیست از جمله (سطح آلایندگی یورو۴، یورو۵ و …) شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی ( آپشن ) بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود و یا هرگونه افزایش هزینه های ( شماره گذاری، بیمه، مالیات، مالیات نقل و انتقال، و …) تا قبل از فاکتور خودرو صورت پذیرد، دعوتنامه تکمیل وجه هزینه های مربوطه صادر خواهد شد.
۴- در روش پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید، قیمت غیر قطعی می باشد.
۵- در روش پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید، قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان، محاسبه و اخذ خواهد شد.
تبصره: مبلغ واریزی از سوی مصرف کننده به عنوان بخشی از ثمن معامله به صورت علی الحساب پرداخت گردیده است. قیمت نهایی خودرو بر اساس قرارداد پس از صدور دعوتنامه توسط خودروساز و تکمیل وجه توسط مصرف کننده و بر مبنای قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشخص خواهد شد.
۶- در روش پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید، رنگ خودرو توسط مشتری و پس از صدور دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس رنگ های قابل عرضه انتخاب خواهد شد. بنابراین رنگ انتخابی در زمان ثبت نام، ملاک تحویل خودرو نخواهد بود.
۷- در روش فروش فوق العاده و پیش فروش یکساله از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو، سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.
۸- در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر در روش فروش فوق العاده معادل ۳۶ درصد سالیانه و در روش پیش فروش یکساله معادل ۹۲ درصد سالیانه و در روش مشارکت در تولید معادل ۹۸ درصد سالیانه، محاسبه و در بازه زمانی مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.
۹- در روش فروش فوق العاده یکی از بسته های خدمت و آپشن در زمان واریز وجه بصورت پیش فرض انتخاب شده است، در صورتیکه مشتری تمایل به تغییر در بسته خدمت و آپشن و یا حذف آن داشته باشد می تواند قبل از واریز وجه اقدام نماید. همچنین در روش های پیش فروش یکساله و مشارکت
در تولید امکان انتخاب بسته های خدمت و آپشن برای خودروها بصورت اختیاری فراهم می باشد. در صورت انتخاب بسته، مبلغ آن در زمان پرداخت مابه التفاوت از مشتریان اخذ می گردد.
۱۰- با توجه به اهمیت کنترل مدارک هویتی و آدرس محل سکونت مشتریان، نمایندگی موظف است مدارک و مستندات مشتریان را کنترل و از صحت و سقم آن اطمینان حاصل نماید.
۱۱- با توجه به دستورالعمل های صادره توسط پلیس راهور ناجا مبنی بر ثبت و بروزرسانی اطلاعات فردی و آدرس مشتریان در سامانه شماره گذاری موارد ذیل متذکر می گردد :
الف )در صورتیکه مشتری در سامانه شماره گذاری فاقد اطلاعات فردی و سکونتی بوده و یا بیشتر از یکسال از آخرین تاریخ بروزرسانی اطلاعات فردی و نشانی محل سکونت آن در سامانه شماره گذاری گذشته باشد، مشتری محترم می بایست با مراجعه به سامانه سخا نسبت به بروزرسانی و یا ثبت آخرین اطلاعات خود اقدام نموده و پس از تائید توسط اداره پست تصویر نشانی ثبت شده در سامانه سخا را به
نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل نماید.
ب )در صورتیکه مشتری دارای برگه احراز سکونت باشد میبایست حتما ً برگه مذکور را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل نماید در غیر اینصورت عواقب ناشی از آن بر عهده مشتری خواهد بود.
لازم به ذکر است تا زمانیکه برگه احراز سکونت توسط مشتری به نمایندگی ارائه نگردد و یا اطلاعات مورد نیاز شماره گذاری به درستی ارائه نشده باشد، شماره پذیرش مشتری وارد مرحله تخصیص نخواهد شد و فاکتور نمی گردد و عواقب ناشی از عدم فرآیند مذکور بر عهده مشتری خواهد بود همچنین علاوه بر اینکه سود تاخیر در تحویل ناشی از عدم شماره گذاری به آنان تعلق نخواهد گرفت، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو نیز از ایشان دریافت خواهد شد.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=8691

دیدگاه شما

آخرین اخبار