گروه بهمن می تواند کمک شایانی به توسعه ناوگان شهری کند
کد خبر: ۹۴۲۶ | تاریخ انتشار : ۰۵-۰۵-۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶ | نسخه چاپی نسخه چاپی
 شهردار اصفهان:

شهردار اصفهان گفت: مدیریت شهری وارد عصر تازه‌ای شده است. از مدیریت شهری خواسته شده شاخص‌های مدیریت هوشمند شهری اجرایی شود.

به گزارش ماشین نیوز ؛علی قاسم زاده در مراسم افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری، پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت دوازدهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات ایمنی حفاظت و امنیت در محل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان  ادامه داد: باید برگزاری نمایشگاه به نحوی باشد که مدیران را به سمت مدیریت هوشمند شهر سوق دهد. بخش‌ های خصوصی همچون گروه بهمن می‌تواند کمک ما باشد تا بتوانیم به سمت شهری هوشمند برویم و امید ماست که اصفهان پیشگام کلانشهرها در هوشمندسازی شهرها باشد.

شهردار اصفهان در حاشیه بازدید از جدیدترین محصولات گروه بهمن در حوزه شهری و تجاری پاسخ به سوالی در خصوص نحوه حمایت و خرید نهادهای شهری از محصولات گروه بهمن گفت: باید به دنبال روش‌های خرید و تامین مالی بود. گروه بهمن با تنوع بخشی محصولات در حوزه خودروهای تجاری و انواع کاربری همچون آتش‌نشانی، حمل زباله و… که شاهد آن در نمایشگاه اصفهان هستیم می تواند کمک شایانی به توسعه ناوگان شهری کند.
گروه بهمن در این نمایشگاه جدیدترین محصولات سواری خود از قبیل دیگنیتی پرستیژ، فیدلیتی و ریسپکت و کاپرا را عرضه کرده است.
همچنین در بخش خودروهای تجاری نیز اتوبوس۱۲متری ۱۲City و مینی‌بوس پگاسوس و امپاور و FAW را در معرض دید علاقمندان گذاشته است.
ایران دوچرخ، از شرکت‌های زیرمجموعه گروه بهمن با موتورهای سواری برقی و بنزینی در این نمایشگاه حاضر شده است.
در پایان مراسم افتتاحیه نیز برگزار کنندگان نمایشگاه از حضور پررنگ گروه بهمن قدردانی کردند.
این نمایشگاه از ۴الی ۷ مرداد در محل نمایشگاه‌های اصفهان برگزار می‌گردد.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=9426

دیدگاه شما

آخرین اخبار