حل مشکل بیمه تامین اجتماعی گروهی از تاکسیرانان تهران
کد خبر: ۹۱۲۳ | تاریخ انتشار : ۰۱-۰۵-۱۴۰۱ - ۹:۵۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از پیگیری و حل معضل بیمه تامین اجتماعی ۴۷۷ نفر از تاکسیرانان تهرانی، طی روزهای اخیر خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سید علی محتشمی پور در این باره افزود: در پی بروز معضلات پیش آمده در زمینه حذف یارانه حق بیمه‌ای ۴۷۷ نفر از تاکسیرانان فعال شهر تهران، پیگیری های مستمر  به منظور رفع مشکل در دستور کار قرار گرفت و متعاقب انجام اقدام های مورد نیاز،  امکان استفاده مجدد از بیمه تامین اجتماعی این تعداد از رانندگان تاکسی، با بهره مندی از یارانه دولتی فراهم شد.

وی گفت : به این افراد اطلاع رسانی مورد نیاز از طریق ارسال پیامک صورت پذیرفته چرا که می بایست با مراجعه به شعبات بیمه پردازی خود،  نسبت به دریافت فیش ۳ ماهه و انجام امور مورد نیاز این امر اقدام کنند.

بنا  بر روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، محتشمی پور تاکید کرد:  پیگیری درخصوص  استفاده از یارانه حق بیمه تامین اجتماعی  سایر تاکسیرانان فعال نیز در دستور کار سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران قرار داردکه پس از حصول نتیجه به اطلاع ذینفعان خواهد رسید.

برچسب ها:, , , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=9123

دیدگاه شما

آخرین اخبار